• slidebg3
    Odpocznij od miejskiego zgiełku
    Zamieszkaj na kameralnym osiedlu domów w otoczeniu terenów zielonych i rekreacyjnych.

Osiedle Dębowe Aleje

46 lokali

od 113 do 159 m2

  • przestronne domy w zabudowie bliźniaczej
  • rozległe ogródki do każdego z domów
  • miejsce postojowe w garażu
  • elektryczna brama i klimatyzacja w standardzie
  • niepowtarzalne miejsce do zamieszkania 


       Osiedle Dębowe Aleje to zespół domów w zabudowie bliźniaczej, położonych przy ul. Starodworskiej we Wrocławiu na osiedlu Księże Wielkie. Lokalizacja w dzielnicy Krzyki gwarantuje bliskość terenów zielonych, licznych ścieżek pieszo-rowerowych nad Odrą czy Parku Wschodniego.  Położenie osiedla pozwala dotrzeć w ciągu 15 minut do centrum Wrocławia pozwalając jednocześnie cieszyć się terenami zielonymi naszego miasta.

 Dębowe Aleje to zespół 23 budynków w których skład wchodzą 46 lokale mieszkalne o zróżnicowanym układzie funkcjonalnym i powierzchniach od 113 m2 do 159 m2. Planowane zakończenie budowy to 4Q 2019 roku a przekazanie już w 1Q 2020 roku.

SAGARIS definiuje na nowo standard deweloperski, u nas w standardzie dostaniesz klimatyzacje w salonie, elektryczną bramę garażową oraz elektryczne rolety.

Twojego bezpieczeństwa będzie strzegł alarm który również masz w standardzie a auto zaparkujesz w garażu który jest do każdego z lokali! 

Zapraszamy

Wyszukaj mieszkanie

Znaleziono: ofert

Polecane mieszkania w tej inwestycji

5 pokoi 145.57 m2
675 008 zł
5 pokoi 131.12 m2
615 084 zł
5 pokoi 131.12 m2
615 084 zł

W czym możemy Ci pomóc?

Nasz doradca finansowy dobierze ofertę kredytową wedle Twoich potrzeb. Gwarantuje indywidualne podejście poparte wieloletnim doświadczeniem. Sprawnie przeprowadzi Cię przez żmudną procedurę uzyskania kredytu hipotecznego, a przede wszystkim oszczędzi Twój czas. Wszelkie zawiłości języka bankowego przedstawi w prosty i zrozumiały sposób. Bądź pewien, że zaopiekuje się Tobą w całym procesie finansowania zakupu wymarzonego mieszkania bądź domu.
Nasze realizacje prowadzimy z dbałością o jakość wykonania. Wykorzystujemy dobre, sprawdzone materiały i stawiamy na jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań. Zgodnie z przepisami udzielamy 5-letniej rękojmi na elementy konstrukcyjne oraz 2-letniej rękojmi na pozostałe elementy budynku. W przypadku stwierdzenia usterek dokładamy wszelkich starań, by zostały usunięte w jak najszybszym terminie.
Po zalogowaniu do panelu klienta znajdziesz w nim wszystkie dokumenty dotyczące Twojego mieszkania bądź domu. Sprawdzisz aktualny stan finansowania oraz w szybki sposób uzyskasz kontakt z biurem sprzedaży.