• slidebg1
    GREENport
    Ostanie 3 lokale, zapraszamy do kontaktu!

Osiedle Greenport

32 mieszkania

od 67 do 106 m2

 

1 lub 2 poziomy

  • przestronne mieszkania 3 i 4 pokojowe
  • tarasy bądź ogródki dla każdego z mieszkań
  • miejsca postojowe naziemne 
  • wybrane mieszkania z wbudowanym garażem


Osiedle Greenport to zespół 7 budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, położonych przy ul. Chałupniczej we Wrocławiu. Lokalizacja w dzielnicy Swojczyce gwarantuje bliskość terenów zielonych, licznych ścieżek pieszo-rowerowych nad Odrą czy Lasu Strachocińskiego. Położenie w rozwijającej się dzielnicy pozwala korzystać z bogatego zaplecza usługowego.

W ramach inwestycji powstają 32 mieszkania o zróżnicowanym układzie funkcjonalnym i powierzchniach od 67 m2 do 106 m2. Dla każdego z mieszkań zaplanowano miejsca postojowe do wyłącznego korzystana, część z lokali posiada wbudowany garaż. Wszystkie lokale posiadać będą ogród bądź taras. Do mieszkań prowadzą indywidualne klatki schodowe. Klienci mogą liczyć na mieszkania dwupoziomowe, gdzie na poziomie pierwszym zaplanowano część dzienną, zaś na poziomie drugim sypialnie.

Zaprojektowany układ osiedla pozwala mieszkańcom zachować prywatność, zaś zaproponowane funkcje mieszkań spełniają wszelkie warunki, jakie oferuje zabudowa jednorodzinna. Osiedle Greenport jest doskonałą alternatywą dla domu jednorodzinnego.

Wyszukaj mieszkanie

Znaleziono: ofert

Polecane mieszkania w tej inwestycji

4 pokoje 105.32 m2
552 930 zł
6 pokoi 104.81 m2
559 476 zł
Greenport

W czym możemy Ci pomóc?

Nasz doradca finansowy dobierze ofertę kredytową wedle Twoich potrzeb. Gwarantuje indywidualne podejście poparte wieloletnim doświadczeniem. Sprawnie przeprowadzi Cię przez żmudną procedurę uzyskania kredytu hipotecznego, a przede wszystkim oszczędzi Twój czas. Wszelkie zawiłości języka bankowego przedstawi w prosty i zrozumiały sposób. Bądź pewien, że zaopiekuje się Tobą w całym procesie finansowania zakupu wymarzonego mieszkania bądź domu.
Nasze realizacje prowadzimy z dbałością o jakość wykonania. Wykorzystujemy dobre, sprawdzone materiały i stawiamy na jakość i trwałość zastosowanych rozwiązań. Zgodnie z przepisami udzielamy 5-letniej rękojmi na elementy konstrukcyjne oraz 2-letniej rękojmi na pozostałe elementy budynku. W przypadku stwierdzenia usterek dokładamy wszelkich starań, by zostały usunięte w jak najszybszym terminie.
Po zalogowaniu do panelu klienta znajdziesz w nim wszystkie dokumenty dotyczące Twojego mieszkania bądź domu. Sprawdzisz aktualny stan finansowania oraz w szybki sposób uzyskasz kontakt z biurem sprzedaży.