Osada Nadolicka III | 14_2Osada Nadolicka III

Cena lokalu: 997 500,00 zł

wolne

Liczba pokoi

4

Piętro

Parter

Powierzchnia

115.99 m2

Cena za m2

8 600 zł/m2

Data zmiany Cena przed Cena po Cena/m² przed Cena/m² po
2026-04-10 0,00 zł 997 500,00 zł - 8 599,88 zł/m²