Osada Nadolicka III | 15_0Osada Nadolicka III

Cena lokalu: 993 000,00 zł

wolne

Liczba pokoi

4

Piętro

Parter

Powierzchnia

106.79 m2

Cena za m2

9 299 zł/m2

Data zmiany Cena przed Cena po Cena/m² przed Cena/m² po
2026-04-10 0,00 zł 993 000,00 zł - 9 298,62 zł/m²